آخرین جلسه ی کمیسیون نظارت سال ۱۳۹۷

آخرین جلسه ی کمیسیون نظارت سال ۱۳۹۷ با حضور همه ی اعضاء در سالن جلسات اتاق اصناف شهرستان لاهیجان برگزار گردید.

در این جلسه حاج یوسف اکبری پور ریاست محترم اتاق اصناف لاهیجان ضمن تقدیر از زحمات مضاعف اعضای حاضر در جلسه اظهار امیدواری کرد که یکی از مصوبات جلسه این باشد که ان شاالله از تعداد واحدهای صنفی بدون پروانه کسب در صنوف مختلف در سطح شهرستان کم شده و تمام سعی و تلاش اعضای کمیسیون این باشد که اصناف را نسبت به دریافت پروانه کسب و مزایای حاصل از این امر روشنگری کرده و در این مورد شفاف سازی و فرهنگ سازی لازم از جانب متولیان امر اصناف صورت گیرد.

همچنین رییس کمیسیون نظارت شهرستان لاهیجان جناب آقای حسین نیا در خصوص تشکیل کمیسیون بازرسی و رسیدگی به شکایات در ایام نوروز همراه با گشت مشترک صنعت و معدن و اصناف مطالبی را مطرح نمودند. ایشان یادآور شدند برابر آیین نامه اجرایی تکمیلی نظام صنفی، اتاق اصناف موظف است نسبت به تشکیل این کمیسیون اقدام و نتایج اقدامات انجام شده را بهمراه مستندات آن، به دبیرخانه کمیسیون ارسال نمایند.

این جلسه با حضور روسای ادارات صنعت، معدن و تجارت، بهداشت و درمان، امور مالیاتی، نماینده انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان، پلیس امنیت، بسیج اصناف، رئیس اتاق اصناف؛ نماینده شورای شهر و نماینده فرماندار برگزار شد.