بازدید از خط تولید شرکت های تولیدی کیک و کلوچه استان گیلان


رئیس بسیج اصناف گیلان، رئیس اداره صمت، رئیس اتاق اصناف و فرمانده حوزه بسیج اصناف شهرستان لاهیجان و هیئت همراه از خط تولید شرکت های تولیدی کیک و کلوچه استان گیلان بازدید کردند.

“رحمت صاحب” رئیس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی سپاه قدس گیلان در حاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگار ۸دی با بیان اینکه دشمن بار دیگر ذات دشمنی خود را با هدف قرار دادن صنعت غذایی کشور نشان داد اظهار کرد: بسیج و سپاه همیشه مدافع مردم بوده و در هر حادثه ای خود را فدای مردم می کند.

صاحب با تاکید بر ورود پرقدرت بسیج مردمی در همه امور گفت: در مباحث قطره فلج اطفال، ۸سال دفاع مقدس، زلزله بم، کرمانشاه و سیل اخیر بسیج مردمی پای کار آمد و مشکلات را به سرعت حل کرد.

رئیس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی سپاه قدس گیلان تصریح کرد: ۱۵۰۰کامیون از طرف بسیج اصناف به مناطق جنگی در سال های دفاع مقدس اعزام و بیش از ۳ میلیارد تومان به مناطق سیل زده کمک شد.

وی با بیان اینکه مردم به نظام، ولایت و آرمان های شهدا علاقمند هستند با تمام قوا پای کار می آیند خاطر نشان کرد: در موضوع افزایش قیمت بنزین دشمن فتنه ای برنامه ریزی کرده بود اما ظرف ۴۸ ساعت با بیانات رهبری جمع شد.

صاحب در رابطه با موضوع جاسازی قرص در کیک ها با بیان اینکه مشخص است که در بخش تولید و توزیع مشکلی وجود ندارد افزود: حضور ما در این خط تولیدات از تاکیدات فرمانده سپاه قدس گیلان بود.

رئیس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی سپاه قدس گیلان با بیان اینکه پس از فرآیند پخت و بسته بندی قرص باید رنگ و حجم خود را از دست بدهد، تصریح کرد: نشانه ها حاکی از وجود دست های قوی و با تجهیزات در این کار دارد.

وی با تاکید بر اینکه قرار دادن قرص در کیک ها اهدافی چون انجام عملیات روانی، رسانه ای شدن موضوع و تخریب برند های صنعت غذا را به دنبال دارد ابراز کرد: افزایش اخراجی کارگران و اعتراضات و تجمعات در پی آن و کاهش صادرات از دیگر اهداف این کار است که به دست توانای بسیج و همراهی و همدلی همه دست اندرکاران این نقشه شوم مدیریت می شود.

صاحب با تاکید بر خرابکارانه بودن این اقدام گفت: طبق نظر قوه قضائیه قرص‌ها سمی نبوده و تاکنون مشکلی ایجاد نکرده است.

رئیس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی سپاه قدس گیلان با بیان اینکه همه ما نگرانی و دغدغه این موضوع را داریم و امروز ما کمک شما هستیم ابراز کرد: روند تولید، بسته بندی و نحوه توزیع رسانه ای می‌شود تا مردم احساس امنیت کنند، این یک جنگ است و باید در این جنگ پیروز شویم.

وی گفت: بسیج سعی می کند ورود کند و با تمام قدرت وظیفه خود را که کمک به مجموعه های تولید است انجام دهد.

صاحب با بیان اینکه در پی تماس چندین برند تولیدی کیک و کلوچه در گیلان با بنده و اظهار آمادگی آن ها برای اهدای جوایز به کسانی که در یافتن این افراد کمک کنند ابراز کرد: افرادی که در یافتن سررشته این موضوع و افراد دخیل در آن همکاری لازم را داشته و این افراد را معرفی کنند از طرف شرکت های مربوطه جوایزی دریافت میکنند.