نشست بازاریان لاهیجان با شهردار

مسعود کاظمی در نشست با بازاریان لاهیجان که در اتاق اصناف برگزار شد ضمن قدردانی از تعامل بازاریان با شهرداری افزود: در طول مدت ۱۰ ماهی که بعنوان شهردار لاهیجان انتخاب شدم تمام تلاش خود را بکار بستم تا به قول های داده شده عمل نمایم.

وی با بیان اینکه زمانی میتوانم موفق باشم که برنامه داشته باشیم اضافه کرد: برای حضور مسافران در لاهیجان نیز باید برنامه داشت تا زمان اقامت و مکث مسافران را بیشتر کنیم.

وی گفت: اجرای پروژه باز آفرینی مرکز شهری میدان وحدت تا انقلاب با نظارت اداره کل راه و شهر سازی توسط شهرداری لاهیجان انجام میشود.

با اجرای این پروژه مسافران علاوه بر نقاط گردشگری برای بازدید از بازار و نقاط تاریخی میدان وحدت از این منطقه هم دیدن خواهند کرد.

شهردار لاهیجان با بیان اینکه شهر سازی باید بر اساس نیازمندی مردم و اصناف باشد افزود: بازاریان دغدغه ای برای اجرای این پروژه نداشته باشند و ما به نمایندگان شما در شورای شهر احترام قائل هستیم و با توجه به نظر مسئولان شهرستان تمام سعی خودرا خواهم کرد رضایت همگان جلب شود.

کاظمی اضافه کرد: اجرای سنگ فرش و بهسازی و زیبا سازی طرح میدان تا میدان به نفع مردم و بازار خواهد بود.

شهردار لاهیجان در ادامه جلسه که با حضور واحدهای صنفی خیابان شهید بهشتی همراه بود، افزود: طرح شب های روشن با عنایت دکتر سالاری استاندار گیلان برای شهر لاهیجان تصویب شده و شهرداری تاکنون با اجرای برنامه های فرهنگی و هنری از نوروز ۹۷ تاکنون نسبت به برنامه ریزی های متنوع برای شهروندان و مسافران اقدام کرده است.

وی اضافه کرد: در فاز دوم این طرح در نظر دارد با همکاری پلیس و مغازه داران خیابان شهید بهشتی که از مراکز پر تعدد رفت و آمد شهروندان و مسافران است نسبت به روشن بودن چراغ مغازه های این خیابان از شب تا صبح اقدام کنیم.

شهردار لاهیجان گفت: این طرح باعث افزایش تعاملات اجتماعی، رونق اقتصادی، پیاده روی و روشنایی این خیابان خواهد شد.
وی اضافه کرد: مغازه هایی که تمایل دارند می توانند با تضمین امنیت نسبت به باز بودن تا صبح اقدام کنند. همچنین با پیگیری های نماینده شهرستان در مجلس، مجوز باز بودن مغازه ها در شورای تامین هم اخذ خواهد شد.

این جلسه با حضور آقایان اکبری پور رئیس اتاق اصناف، جنابی رئیس شورای شهر و ذبیح نیکفر نماینده شهرستان های لاهیجان وسیاهکل در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.